PAW

Anna Jančovičová

---

Anna Jančovičová

Moja prax v skratke:

2006 – 2010 Súkromná stredná odborná škola veterinárna
2011 – 2013 Veterinárna klinika Zverland Bratislava, veterinárna sestra

2013 – 2016 Stomatologická klinika Dent32, zubná asistentka

2016 – 2018 Veterinárna klinika Vet & Dent, veterinárna sestra so zameraním na stomatológiu

Akou cestou som prešla, kým vznikol PAW?

Už od detstva bolo mojim snom pomáhať zvieratám. Ako 13 ročná som začala ako dobrovoľníčka v útulku a odchovala desiatky zvierat, ktorým sme neskôr našli nové rodiny. Už vtedy som mala vlastnú hlavu.  Presne si pamätám prípad šteniatka, ktorému nedávali šancu, že bude niekedy chodiť a hrozili utratením. Ujala som sa ho a odmietla ho nechať len v klietke ako odporúčali. Pravidelne, trpezlivo sme doma rehabilitovali až kým sa šteniatko rozchodilo  a našiel sa preňho nový  domov.

Neskôr som vyštudovala strednú veterinárnu školu a popri nej robila prax na veterinárnej klinike, kde som potom aj pracovala. Po čase ma zavialo do práce mimo zvierat.  A hoci ma práca bavila, cítila som, že to nie je pre mňa.

Nastal zlom, že musím niečo vytvoriť. Opäť ma osud zavial k práci veterinárnej sestry a vďaka doktorke som spoznala osobu, za ktorou som na školenia pravidelne cestovala.  Jej prírodné liečebné postupy a prístup  ma úplne dostali.  Bolo mi jasné, že práve toto je ono. Odvtedy sa neustále vzdelávam. Každé jedno školenie mi  otvára ďalšie možnosti, spoznávam  nových ľudí, ktorí sa venujú prírodnej liečbe a ich skúsenosti ma opäť posúvajú ďalej.

Keďže mi bola vždy bližšia prírodná liečba a vedela som, že je dôležité pozerať sa na problémy celostne, stále viac som cítila, že sa musím naplno venovať  len tomu svojmu a teda skončila som s prácou veterinárnej sestry.

PAW psí wellness salón som vytvorila s cieľom ponúknuť majiteľom psov služby, ktoré na Slovensku chýbali. Liečebné procedúry, poradenstvo zdravej výživy, prírodná liečba prirodzenou cestou a profesionálny prístup v príjemnom prostredí.

PAW je mojim splneným snom. Je to miesto, kde sa na mňa ľudia obracajú s dôverou, že môžem pomôcť aj ich miláčikovi. A ja som našťastnejšia, keď  môžem  pozerať na ďalšie a ďalšie naše úspechy a zdravých chlpáčov.

Anna Jančovičová

PAW psí wellness salón

Kontaktuje nás