PAW

Michaela Šamšon

---

Michaela Šamšon

Nikdy som si nemyslela, že budem robiť to, čo ma naozaj baví a napĺňa, ale stalo sa. A to vďaka psíkovi, po ktorom som túžila už od detstva. Nala, je čierny mix frenchie. Tak, ako s každým buldočkom aj s týmto prišli zdravotné problémy, svrbenie uši, kvasinky, tráviace ťažkosti a iné…

Po niekoľkých návštevách u veterinára nabalená liekmi som vedela, že to chcem inak. Prírodne. Či to bolo šťastie, náhoda alebo osud sa už nedozviem, ale v mojej blízkosti sa otvoril Paw psí wellness salón.

Nale sa salón zapáčil na prvý pohľad. Pri každom venčení doň ho vpálila, rozhádzala hračky, pohrala sa s Ozzym a stali sa z nich nerozluční parťáci. Zoznámila som sa s Ankou, ktorá mi ukázala aj inú cestu pre riešenie Nalinych problémov a to zdravou a prírodnou cestou.

O tejto ceste som túžila vedieť viac a Anka mi to dopriala. S Ozzym nás prijali medzi seba, veľa nás naučili a stále učia. Okrem toho navštevujem rôzne kurzy, workshopy a semináre.

Keďže viem, že táto prírodná cesta pomohla môjmu psíkovi, chcela by som to dopriať aj inym havkácom.  Dnes už možem povedať, že mám prácu ktorú milujem.  Je to práca so psíkmi a všetkými povinnostťami, ktoré k tomu patria.

Michaela Šamšon

PAW psí wellness salón

Kontaktuje nás

Napíšte nám